1 paar 10/100MVase. TX 100 BaseFX HTB-1100S Glasvezel Media Converter Singlemode glasvezel transceiver 25 KM SC connector

w212

Nieuw product

€10.17

Tags: Goedkoop 1 paar 10/100MVase. TX 100 BaseFX HTB 1100S Glasvezel Media Converter Singlemode glasvezel transceiver 25 KM SC connector, Hoge Kwaliteit 1 paar 10/100MVase. TX 100 BaseFX HTB-1100S Glasvezel Media Converter Singlemode glasvezel transceiver 25 KM SC connector, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.


1 paar 10/100MVase. TX 100 BaseFX HTB-1100S Glasvezel Media Converter Singlemode glasvezel transceiver 25 KM SC connector
ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer
Product Attributen 100 M fiber transceiver 10/100 M cassette singlemode glasvezel media converter module golflengte 1310nm 25 km 100 M fiber transceiver: volgens met IEE802.3U, 100Base-TX en 100Base-FX standaard. ondersteuning 1 SC fiber poort voor multimode/singlemode en 1 RJ-45 poort. modulaire configuratie ontwerp (kan centraliseren in chassis). 50/125um en 62.5/125um multimode fiber link transmissie afstand tot 2 km. 9/125um singlemode fiber link transmissie afstand tot 120 km. ondersteuning opslag transmissie en directe verbinding modus. ingebouwde 288KB buffer, opslag transmissie ondersteuning 2046 Bytes, directe verbinding modus. ondersteuning onbeperkt pakket. ondersteuning full-duplex/half-duplex werkmodus. poort ondersteuning Auto-mdi/MDIX Auto Flip LED indicator dynamix feedback link signaal, fault monitoring. hot-swappable, plug en play. ondersteuning LFP functie, automatisch detecteren de link, fored ethernet link onderbreking wanneer gedetecteerd in elk van interface losgekoppeld. ingebouwde bliksem circuit, aanzienlijk de schade door thunderbolt inductie. specificatie: toegang methoden: 10/100 Mbps standaard: IEEE802.3, IEEE802.3u, 10/100Base-TX, 100Base-FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow control Wavelengh: 1310nm/1490nm/1550nm transmissie afstand: multimode 0.55 km/2 km singlemode 20 km/40 km/60 km/80 km/100 km/120 km. Interface: SC/ST (50/125um, 62.5/125um multimode) SC/FC (9/125um singlemode) conversie modus: media conversie, strorage transmissie/directe verbinding. MAC adres: 1 K Buffer: 288KB fout tarief: LED indicator: POWER, TX Link/ACT (Twisted-pair link), FDX (ethernet full-duplex), FX Link/Act (fiber link), FX100 (fiber 100 M transmit snelheid), TX100 (Twisted-pair 100 M transmit snelheid). voeding: DC5V 1A (externe voeding); AC220V 0.5A (ingebouwde voeding). Stroomverbruik: bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 graden opslag:-40 ~ 70 graden vochtigheid: 5% ~ 90% (geen condensatie sluit type: SC Fiber type: single mode Wavelengh: 1310nm typische afstand: 25 KM Min TX PWR:-9.0dBm Max TX PWR:-3.0dbm gevoeligheid: Link budget: 22.0dbm foto
1. WERELDWIJD VERZENDING. (behalve sommige landen en APO/FPO)
2. bestellingen worden na betaling verificatie.
3. We alleen bevestigd om adressen. uw bestelling adres MOET uw verzendadres. 4. getoonde afbeeldingen zijn niet de werkelijke item en zijn voor uw referentie. 5. SERVICE TRANSIT is verstrekt door de drager en uitsluit weekends en feestdagen. kan transittijden variëren, vooral tijdens de feestdagen. 6. Als u niet uw zending binnen 30 dagen betaling, gelieve ons. wij de zending en u zodra mogelijk met een antwoord. ons doel is klanttevredenheid! 7. vanwege voorraad status en tijd verschillen, wij kiezen om uw punt van onze eerste beschikbare magazijn voor snelle levering. 8. Levertijd:
als uw cargo weegt tot 20 KG of boven, of je grotere hoeveelheid, gelieve ons of e-mail ons, zullen wij u nieuwe verpakking specificaties, dan proberen ons best te besparen sommige transportkosten voor u, en zodat de product prijs kan van sommige voordeel u!
We zijn een grote productie-onderneming groepen in China, we verkopen via Alibaba, er alleen purpose, het is om beter bevorderen onze producten, alle onze bedrijf producten zijn verzonden direct van de fabriek, gelieve ons, hoop om langdurige vriendelijke en wederzijds samenwerking tussen elkaar!
wij bieden 6-12 maanden garantie. als het item defect, gelieve ons binnen 3 dagen levering. alle artikelen worden teruggestuurd in hun originele staat, in aanmerking voor een terugbetaling of uitwisseling van goederen. Items terug na 15 dagen levering zijn slechts aanmerking voor reparatie. de koper is verantwoordelijk voor alle verzendkosten. wanneer kopen, het betekent de koper hebben gegeven stilzwijgende het beleid. als verdere details, neem gerust contact ons, wij zullen met u te bereiken win-win.
wij handhaven hoge normen van uitmuntendheid en streven naar 100% klanttevredenheid! Feedback is erg belangrijk Wij verzoeken u contact onmiddellijk VOOR u ons neutrale of negatieve feedback, zodat we naar tevredenheid adres uw zorgen. het onmogelijk om vraagstukken als we niet weten over hen!

  • Modelnummer: HTB-1100S
  • Merknaam: ZHWCOMM
  • Model Number: Fiber Optic Media Converter
  • Quantity: 2PCS
  • Protection class: IP40
  • Operating temperature : -40°C~85°C
  • Place of Origin: China
  • Optic mode: single / multimode
  • Optic wavelength: 850nm, 1310nm, 1550nm
  • Rate:
  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.65kg (1.43lb.)
  • Afmeting Pakket: 25cm x 10cm x 10cm (9.84in x 3.94in x 3.94in)

Gerelateerde producten

Trending.